Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Master Planner - Planista Koordynator

  • Kwidzyn, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 27.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jabil jest jednym z największych światowych producentów elektroniki na zlecenie. Działamy w branżach: elektroniki użytkowej, telekomunikacji, motoryzacyjnej, medycznej, komputerowej oraz energii odnawialnej. Firmę cechuje dbałość o rozwój pracowników, silna pozycja finansowa, najnowsze technologie.

    Jabil Poland Sp. z o.o. poszukuje do działu Planowania
    kandydatów na stanowisko:
    Master Planner
    (Planista Koordynator)
    Miejsce pracy: Kwidzyn

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku
    • Rozwój zawodowy i osobisty – szkolenia techniczne i interpersonalne
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych:
      - świadczenia świąteczne, wakacyjne, dofinansowanie zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży,
      - dla aktywnych dofinansowanie karty multisport
    • Dofinansowanie nauki
    • Wsparcie przy relokacji

    Zakres obowiązków:

    • Kontakty z klientem, przyjmowanie i potwierdzanie zamówień
    • Sprawdzanie możliwości realizacji zamówień klienta pod kątem dostępności komponentów,
      zasobów produkcyjnych, zasobów ludzkich, itp.
    • Kontrola poziomu magazynowania wyrobów gotowych
    • Kontrola odchyleń w planach (badanie profilu elastyczności)
    • Kontrola wskaźników pomiaru procesu planowania
    • Zarządzanie procesem wycofywania produktów z produkcji

    Wymagania:

    • Mile widziane wykształcenie wyższe (logistyczne lub inżynieryjne)
    • Wiedza z zakresu procesów logistycznych w firmach produkcyjnych
    • Swobodna komunikacja w j. angielskim w mowie i piśmie
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Kreatywność i samodzielność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań
    • Znajomości obsługi komputera /MS Office, SAP, Bazy danych/
    Szukaj nas „Jabil Kwidzyn” na Youtube

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ,
    wpisując w tytule maila: ,,Planista Koordynator''.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

    Prosimy o dołączenie do CV jednej z poniższych klauzul:

    (1) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294.”

    (2) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294, w okresie do 3 miesięcy po zakończeniu okresu rekrutacji.”

    Obowiązek informacyjny – kliknij tutaj.