Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1223 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Maszynista

  • Emilianów (pow. wołomiński), mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Operator Logistyczny Paliw Płynnych
    Sp. z o.o.

    jest największą na polskim rynku firmą oferującą usługi magazynowania zapasów i rezerw produktów ropopochodnych, a także obsługi logistycznej bieżącej konsumpcji paliw.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Maszynista
    w Bazie Paliw nr 5 w Emilianowie
    Miejsce pracy: Emilianów (pow. wołomiński)
    Nr ref: MS/BP5/01/15

    Główne Zadania:

    • Manewrowanie lokomotywą.
    • Dokonywanie przeglądów lokomotywy P0 i P1.
    • Utrzymywanie w sprawności technicznej oraz czystości lokomotywy i garażu.
    • Stosowanie się do poleceń ustawiacza i urządzeń sterowania ruchem kolejowym.
    • Prowadzenie książki pokładowej lokomotywy.
    • Prowadzenie karty pracy lokomotywy.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie minimum zawodowe.
    • Uprawnienia maszynisty.
    • Uprawnienia manewrowego lub ustawiacza będą dodatkowym atutem.
    • Doświadczenie w manewrowaniu lokomotywą SM42 lub T448 będzie dodatkowym atutem.
    • Mile widziane uprawnienia energetyczne kat. E.
    • Pierwsza kat. zdrowia stosownie z obowiązującym rozporządzeniem.
    • Dokładność, sumienność.
    • Odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    • Pracę w systemie zmianowym.
    • Atrakcyjny pakiet socjalny i opiekę medyczną.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Koleżeńską atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego
    w terminie do 12 kwietnia 2015 roku
    klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

    W tytule maila prosimy podać numer referencyjny: MS/BP5/01/15.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę
    „Operator Logistyczny Paliw Płynnych” sp. z o.o.,
    zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r.
    o ochronie danych osobowych
    (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 z późń. zm.).
    Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość,
    że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu
    do moich danych oraz ich poprawiania
    lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych
    oznacza rezygnację z dalszego udziału
    w procesach rekrutacyjnych
    i spowoduje niezwłoczne
    usunięcie moich danych

    Uprzejmie informujemy,
    że skontaktujemy się
    wyłącznie z wybranymi
    kandydatami.