maszynista

  • Kędzierzyn-Koźle, śląskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 03.09.2019
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 03.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku maszynisty? Chcesz poszerzać swoje kompetecje zawodowe? Trafiłeś idealnie! Nie czekaj- wyślij nam swoje CV!

    maszynista
    Nr ref.: /474/08/2019/PP/44416
    Kędzierzyn-Koźle

    oferujemy

    • stałą pracę w opaciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
    • wysokie wynagrodzenie + premie miesięczne
    • opiekę medyczną
    • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • przyjazną atmosferę
    • pracę od zaraz
    zadania
    • prowadzenie lokomotyw spalinowych w obrębie bocznicy
    • prowadzenie dokumentacji dotyczącej obsługiwanego pojazdu
    • wykonywanie czynności kontrolnych przed jazdą
    oczekujemy
    • świadectwo kwalifikacyjne zdania egzaminu na stanowisko maszynisty spalinowych pojazdów trakcyjnych lub licencja i świadectwo maszynisty
    • otwartości
    • mile widziane uprawnienia rewidenta taboru
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47