Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1055 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Maszynista Kotłów Parowych

  • Świdnik, lubelskie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Głównym obszarem działalności Veolia Wschód- jest produkcja i dystrybucja ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej oraz ciepła technologicznego, modernizacja systemów ciepłowniczych oraz zarządzanie systemami ciepłowniczymi.

    VEOLIA WSCHÓD SP Z O.O.

    Poszukuje kandydatów na stanowisko

    MASZYNISTA KOTŁÓW PAROWYCH
    Miejsce pracy: Świdnik
    Nr ref.: 106/Maszynista kotłów parowych

    ZADANIA:

    • Prowadzenie eksploatacji kotłów parowych i wodnych wysokoparametrowych.
    • Wykonywanie prac remontowych na w/w kotłach.
    • Dbałość o prawidłowy stan techniczny kotłów i urządzeń towarzyszących.
    • Znajomości przestrzeganie przepisów i zarządzeń dotyczących zajmowanego stanowiska.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu energetycznym, elektrycznym, mechanicznym.
    • Znajomość zagadnień energetyki cieplnej
    • Mile widziane uprawnienia energetyczne Grupa 2 z zakresu E oraz prawo jazdy kat. B.
    • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, samodzielność w działaniu, zdolność podejmowania decyzji.
    • Znajomość przepisów BHP p.poż.

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
    • Pakiet świadczeń pracowniczych w tym ubezpieczenie NNW.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem
    z odpowiednim numerem referencyjnym klikając w przycisk aplikowania.

    W temacie wiadomości prosimy zaznaczyć Nr ref.: 106/Maszynista kotłów parowych

    Aplikacje złożone w procesie rekrutacji nie będą zwracane.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr101, poz.926, ze zm.)”.­­­

    bottom