Ta oferta pracy jest nieaktualna od 238 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Maszynista lokomotywy spalinowej

  • Smardzewice (pow. tomaszowski), łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 01.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych "Biała Góra" Sp. z o.o.

    Jesteśmy firmą z branży surowców mineralnych, należącą do międzynarodowej Grupy specjalizującej się w produkcji surowców na potrzeby przemysłu szklarskiego, odlewniczego, chemicznego, ceramicznego, papierniczego, budownictwa, oraz przemysłu tworzyw sztucznych.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Smardzewice (pow. tomaszowski)
    Region: łódzkie
    Opis stanowiska:
    • Obsługa lokomotywy spalinowej SM-42 w zakresie pracy pociągowej i manewrowej
    • Prowadzenie książki pokładowej oraz niezbędnej dokumentacji
    • Sprawowanie opieki nad stanem technicznym i wyposażeniem pojazdu trakcyjnego
    Wymagania:
    • Świadectwo egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko maszynista pojazdów trakcyjnych na trakcjach spalinowych
    • Wiedza z zakresu taboru kolejowego, regulaminu pracy transportu kolejowego
    • Znajomość budowy pojazdu trakcyjnego
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dyspozycyjność, odpowiedzialność
    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TKSM "Biała Góra" Sp. z o.o. z siedzibą w Smardzewicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Tksm "Biała Góra" Sp. z o.o. z siedzibą w Smardzewicach przy ul. B. Łozińskiego 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.