Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Maszynista lokomotywy spalinowej

  • Zagórze (pow. skarżyski; gm. Łączna), świętokrzyskie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PCC Silicium S.A.

    PCC Silicium S.A. z siedzibą w Zagórzu, spółka z kapitałem niemieckim, prowadząca działalność produkcyjną
    w zakresie wydobywania surowców skalnych, zatrudniająca ok. 60 osób poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zagórze (pow. skarżyski; gm. Łączna)
    Region: świętokrzyskie

    Zakres obowiązków:

    • obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy liniowej i manewrowej na terenie bocznicy kolejowej PCC Silicium S.A. – zgodnie z obowiązującymi przepisami,
    • utrzymanie w należytym stanie technicznym obsługiwanej maszyny.

    Wymagania:

    • świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko maszynisty,
    • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu,
    • doświadczenie w prowadzeniu lokomotywy spalinowej,
    • sumienność, odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie aplikacji
    (CV, list motywacyjny wraz z podaniem wysokości oczekiwanego wynagrodzenia brutto) na adres:

    Zagórze 92
    26-140 Łączna

    lub za pomocą przycisku aplikowania.

    W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)”.

    Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.