Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Maszynista lokomotywy - Ustawiacz - Nastawniczy

Nordkalk Sp. z o.o.

  • Miedzianka (pow. kielecki)

    Miedzianka (pow. kielecki), świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoba ta będzie odpowiedzialna za obsługę lokomotywy spalinowej przy pracach manewrowych na bocznicy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Posiadanie ważnych uprawnień na obsługę lokomotywy spalinowej.

  • Wysoka motywacja do pracy.

  • Dyspozycyjność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Możliwość zatrudnienia w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

    Nordkalk to jeden z największych producentów branży wapienniczej w Europie Północno-Wschodniej, posiadający kilka zakładów produkcyjnych w Polsce (Miedzianka i Wolica – województwo świętokrzyskie, Sławno – województwo łódzkie oraz Szczecin). Dostarczamy surowce niezbędne dla wielu gałęzi przemysłu, takich jak: przemysł celulozowo-papierniczy, stalowy, wydobywczy, budowlany i chemiczny. Nasze rozwiązania pomagają dbać o czyste powietrze, wodę i żyzną glebę.

    Przewiń do profilu firmy