Logo Pracuj.pl

Maszynista offsetowy (drukarz)

DOT2DOT S.A.O firmie

  • Kowale (pow. gdański)
    Kowale (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna obsługa offsetowych maszyn drukujących
  • ustawianie właściwych parametrów maszyn
  • produkowanie wyrobu zgodnie ze specyfikacją, kontrola jakości produktu
  • dbałość o stan techniczny maszyn

Nasze wymagania

  • doświadczenie w druku na maszynach offsetowych
  • gotowość do pracy na 3 zmiany

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • program wdrożenia do organizacji,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy,
  • ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • ubezpieczenie dziecka na preferencyjnych warunkach,
  • przyjazną atmosferę i zgrany zespół profesjonalistów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • program relokacyjny

Grupa Dot2Dot powstała z połączenia czołowych polskich firm z obszaru produkcji opakowań, które realizują najbardziej skomplikowane projekty i globalne kontrakty w tym zakresie. Ponad 30 lat doświadczenia w branży daje nam miano jednego z liderów w produkcji opakowań w Polsce.

Dużą wagę przykładamy do BHP oraz ekologii. U nas możesz zdobywać swoje doświadczenie zawodowe w przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze oraz skorzystać z fajnych benefitów : )

Jeśli właśnie jesteś na etapie poszukiwania odpowiedniej dla siebie ścieżki zawodowej zajrzyj do nas! W Dot2Dot mamy coś dla Ciebie!

Maszynista offsetowy (drukarz), Kowale (pow. gdański)