Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Maszynista offsetowy - Drukarz

  • Sady (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 22.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hammer sp. z o.o.

    Jesteśmy międzynarodowym producentem opakowań z tektury litej i falistej. Na rynku polskim działamy z niemałymi sukcesami już od ponad 20 lat.

    Na rynku cenieni jesteśmy za jakość naszych produktów, szybkość w działaniu, skuteczność i elastyczność. Do grona naszych klientów należą największe firmy w Europie z sektora FMCG. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sady (pow. poznański)

    Zakres zadań na stanowisku:

    • obsługa maszyny dedykowanej wraz z jej konserwacją
    • praca z planem produkcji i kartami technologicznymi zleceń w celu realizacji zleceń produkcyjnych
    • akceptacja prac
    • dbanie o najwyższą jakość drukowanych materiałów
    • raportowanie w systemie ERP realizacji zleceń

    Oczekiwania wobec kandydata:

    • 3 lata doświadczenia na stanowisku maszynisty offsetowego
    • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub/i 4-brygadowym
    • umiejętność obsługi maszyn Heidelberg będzie dodatkowym atutem
    • umiejętność współpracy i pracy w zespole
    • dokładność i sumienność

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • damy Ci możliwość pracy na nowoczesnych maszynach drukujących
    • dajemy realną możliwości rozwoju zawodowego w obrębie działu oraz struktur organizacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów (CV oraz listu motywacyjnego) na adres lub kontakt pod numerem telefonu: 791 161 711

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów
    za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.) Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana.

    Prosimy przesyłać aplikacje zawierające cv wraz z listem motywacyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.