Oferta pracy

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy

    Oferta z szybkim aplikowaniem
    co to?

    Maszynista pojazdów trakcyjnych

    Ecco RailO firmie

    • dolnośląskie

      dolnośląskie
    • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • specjalista (Mid / Regular)

    Twój zakres obowiązków

    • Obsługa pojazdów trakcyjnych w sposób gwarantujący bezpieczeństwo,

    • Sprawowanie opieki nad stanem technicznym i wyposażeniem pojazdu trakcyjnego,

    • Prowadzenie książki pokładowej oraz niezbędnej dokumentacji,

    • Obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy pociągowej i manewrowej.

    Nasze wymagania

    • Świadectwo maszynisty kategorii A1, A4 oraz B2, licencja maszynisty,

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku maszynisty

    • Znajomość obsługi lokomotyw elektrycznych i spalinowych,

    • Ważne badania lekarskie,

    • Gotowość do wyjazdów służbowych,

    • Samodzielność, sumienność, umiejętność podejmowania decyzji.

    Mile widziane

    • Znajomość J. niemieckiego lub / i J. rosyjskiego,

    • Posiadanie dodatkowych uprawnień na stanowiska: Rewident taboru/Ustawiacz/Manewrowy

    To oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

    • Atrakcyjne wynagrodzenie: Stawka zasadnicza + Dodatki płacowe (rozłąkowe za pobyt na hotelu, premia świąteczna, dodatki za uprawnienia)

    • Możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolimy na stanowiska: Manewrowy, Ustawiacz, Rewident taboru)

    • Nagrody okresowe

    • Imprezy integracyjne

    Ecco Rail

    Firma Ecco Rail to wiodący prywatny przewoźnik kolejowy, który od ponad 10 lat stale zwiększa tabor oraz zespół.

    Naszą wartością są wykwalifikowani, zmotywowani pracownicy.

    Inwestujemy w kształcenie i doskonalenie zawodowe, aby tworzyć otoczenie sprzyjające profesjonalizmowi i kreatywnym usługom.

    Przewiń do profilu firmy