Ta oferta pracy jest nieaktualna od 384 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Maszynista pojazdów trakcyjnych

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 24.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM Sp. z o.o., spółka wchodząca w skład Grupy ArcelorMittal, oferująca usługi towarowych przewozów kolejowych, poszukuje osób na stanowisko:
    MASZYNISTA POJAZDÓW TRAKCYJNYCH

    Miejsce pracy:

    województwo śląskie – bocznica w Dąbrowie Górniczej,
    województwo opolskie – bocznica w Zdzieszowicach,
    województwo małopolskie – bocznica w Krakowie.

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie pociągów towarowych po sieci PKP PLK i innych zarządców infrastruktury lub prowadzenie pojazdów trakcyjnych w obrębie bocznicy
    • obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy pociągowej i manewrowej

    Wymagania:

    • świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego
    • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu
    • dodatkowe uprawnienia kolejowe będą dodatkowym atutem
    • odpowiedzialność i sumienność
    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w stałych harmonogramach
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • motywację w formie systemu kart przedpłaconych
    • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę
    • opiekę medyczną w formie dostępu do lekarzy specjalistów bez limitów bez skierowań w całości refinansowana przez pracodawcę
    • pakiet świadczeń socjalnych:
      • dofinansowanie do wypoczynku pracowników
      • dofinansowanie do wypoczynku dzieci (kolonii, obozów, zimowisk, zielonych szkół)
      • dofinansowanie do pobytu dzieci w żłobku lub przedszkolu
      • dofinansowanie do kart MULTISPORT
    • ciekawą pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą:

    W tytule proszę wpisać: „rekrutacja maszynistów”.

    Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów 795 524 428, 795 524 429 .

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.