Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Maszynista pojazdów trakcyjnych

  • opolskie
  • Specjalista
  • 2017-10-24

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM Sp. z o.o., spółka wchodząca w skład Grupy ArcelorMittal, oferująca usługi towarowych przewozów kolejowych, poszukuje osób na stanowisko:
MASZYNISTA POJAZDÓW TRAKCYJNYCH

Miejsce pracy:

województwo śląskie – bocznica w Dąbrowie Górniczej,
województwo opolskie – bocznica w Zdzieszowicach,
województwo małopolskie – bocznica w Krakowie.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie pociągów towarowych po sieci PKP PLK i innych zarządców infrastruktury lub prowadzenie pojazdów trakcyjnych w obrębie bocznicy
  • obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy pociągowej i manewrowej

Wymagania:

  • świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu
  • dodatkowe uprawnienia kolejowe będą dodatkowym atutem
  • odpowiedzialność i sumienność
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w stałych harmonogramach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • motywację w formie systemu kart przedpłaconych
  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę
  • opiekę medyczną w formie dostępu do lekarzy specjalistów bez limitów bez skierowań w całości refinansowana przez pracodawcę
  • pakiet świadczeń socjalnych:
    • dofinansowanie do wypoczynku pracowników
    • dofinansowanie do wypoczynku dzieci (kolonii, obozów, zimowisk, zielonych szkół)
    • dofinansowanie do pobytu dzieci w żłobku lub przedszkolu
    • dofinansowanie do kart MULTISPORT
  • ciekawą pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą:

W tytule proszę wpisać: „rekrutacja maszynistów”.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów 795 524 428, 795 524 429 .

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się