Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Ecco Rail

Maszynista pojazdów trakcyjnych

Ecco RailO firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 24 mar 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa pojazdów trakcyjnych w sposób gwarantujący bezpieczeństwo,

  • Sprawowanie opieki nad stanem technicznym i wyposażeniem pojazdu trakcyjnego,

  • Prowadzenie książki pokładowej oraz niezbędnej dokumentacji,

  • Obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy pociągowej i manewrowej.

Nasze wymagania

  • Świadectwo maszynisty kategorii A1, A4 oraz B2, licencja maszynisty,

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku maszynisty

  • Znajomość obsługi lokomotyw elektrycznych i spalinowych,

  • Ważne badania lekarskie,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych,

  • Samodzielność, sumienność, umiejętność podejmowania decyzji.

Mile widziane

  • Znajomość J. niemieckiego lub / i J. rosyjskiego,

  • Posiadanie dodatkowych uprawnień na stanowiska: Rewident taboru/Ustawiacz/Manewrowy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Stawka zasadnicza + Dodatki płacowe (rozłąkowe za pobyt na hotelu, premia świąteczna, dodatki za uprawnienia)

  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolimy na stanowiska: Manewrowy, Ustawiacz, Rewident taboru)

  • Nagrody okresowe

  • Imprezy integracyjne

Ecco Rail

Firma Ecco Rail to wiodący prywatny przewoźnik kolejowy, który od ponad 10 lat stale zwiększa tabor oraz zespół.

Naszą wartością są wykwalifikowani, zmotywowani pracownicy.

Inwestujemy w kształcenie i doskonalenie zawodowe, aby tworzyć otoczenie sprzyjające profesjonalizmowi i kreatywnym usługom.

Przewiń do profilu firmy

co to?