Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Maszynista pojazdów trakcyjnych

  • wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 09.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    WIZJĘ ZMIENIAMY W RZECZYWISTOŚĆ

    Trakcja PRKiI S.A. jest jedną z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa kolejowego, drogowego i energetyki w Polsce.

    W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: budowy na terenie Polski

    Opis stanowiska:

    • Umiejętność obsługi i eksploatacji lokomotyw SM42, 6Dg, SM31, gwarantująca bezpieczeństwo ruchu kolejowego oraz bezpieczne wykonywanie pracy pociągowej, manewrowej na bocznicy kolejowej.
    • Przestrzeganie postanowień regulaminu pracy, obowiązujących zarządzeń, poleceń, instrukcji, aktualnie obowiązujących procedur Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem (SMS) w transporcie kolejowym i innych obowiązujących aktów normatywnych.
    • Oszczędną gospodarkę paliwową i energetyczną.
    • Wykonywanie poleceń kierownika pociągu i dyżurnego ruchu podczas prowadzenia pociągu oraz manewrów.
    • Poddawanie się przewidzianym egzaminom służbowym, oraz pouczeniom okresowym.

    Wymagania:

    • Wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe.
    • Uprawnienia maszynisty spalinowych pojazdów trakcyjnych.
    • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Mile widziane doświadczenie w pracy przy robotach torowych.
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B
    • Gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania.
    • Umiejętność efektywnej pracy w zespole.
    • Sumienność i odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę.
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży.
    • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
    • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, za pomocą przycisku APLIKUJ.

    bottom

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” w związku z przesłaniem zgłoszenia rekrutacyjnego do Trakcja PRKil Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, (kod: 00-120) przy ul. Złotej 59, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000084266, NIP: 5250002439, (Spółka), zgadzasz się na przetwarzanie przez Spółkę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Cel i podstawa prawna zbierania danych

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy przetwarzamy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) RODO (tj. obowiązek prawny wynikający z art. 22[1] § 1 Kodeksu pracy) w celu przeprowadzenia w rekrutacji. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

    Podane przez Ciebie dane osobowe w pozostałym zakresie (np. wizerunek), przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz”, ich podanie jest dobrowolne i pozostaje bez wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz możliwość również wyrażenia odrębnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach do Spółki.

    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected], przy czym cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

    Kto jest odpowiedzialny za Twoje dane osobowe

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Spółka. Możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]

    Twoje prawa wobec danych osobowych

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Okres przetwarzania danych

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy liczony od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat liczony od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

    Komu udostępniamy Twoje dane osobowe

    Twoje dane osobowe możemy przekazać usługodawcom świadczącym usługi w naszym imieniu tj. dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. W umowach zawieranych z takimi usługodawcami wymagamy przestrzegania obowiązujących przepisów o ochronie danych.

    W przypadku przekazywania Twoich danych osobowych do odbiorcy mającego siedzibę poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, spełnimy wymogi transferowe, które obejmują mi.in. decyzję Komisji w sprawie adekwatności poziomu ochrony lub uzyskanie certyfikatu zgodności z programem „Tarcza Prywatności” przez osobę trzecią (w przypadku, gdy odbiorca danych posiada siedzibę w Stanach Zjednoczonych), lub Standardowe Klauzule Umowne UE. Więcej informacji o istniejących zabezpieczeniach wdrożonych przez Administratora w celu zapewnienia przetwarzania danych osobowych zgodnie z odpowiednimi przepisami oraz o możliwościach uzyskania kopii danych lub o miejscu udostępnienia danych można uzyskać kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.