Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Maszynista (prowadzący pojazdy kolejowe w obrębie bocznicy kolejowej)

Wagony Świdnica Sp. z o.o. (Oddział w Oławie)O firmie

Wagony Świdnica Sp. z o.o. (Oddział w Oławie)

Generała Władysława Sikorskiego 15

Oława

Jesteśmy Wagony Świdnica sp. z o.o. Oddział w Oławie, jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu The Greenbrier Company, wiodącego producenta wagonów towarowych w Ameryce Północnej, Europie i Ameryce Południowej. Należymy do Grupy Greenbrier Europe, która  w Polsce ma ulokowane 3 zakłady produkcyjne w Świdnicy, Oławie i Tarnobrzegu. Wagony Świdnica sp. z o.o. Oddział w Oławie to firma z wieloletnią tradycją, specjalizująca się w produkcji, naprawie, modernizacji i przeglądach okresowych taboru kolejowego. Chcesz pracować w renomowanej firmie, gdzie podstawą sukcesu są dobrze wykształceni i zmotywowani pracownicy?

Jeśli tak, czeka na Ciebie stanowisko:
Prowadzący pojazdy kolejowe w obrębie bocznicy kolejowej

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie czynności prowadzącego pojazdy kolejowe wyłącznie w obrębie bocznicy kolejowej,
  • Wykonywanie czynności zgodnie z przepisami wewnętrznymi obowiązującymi dla bocznicy     kolejowej,
  • Prowadzenie książki pokładowej oraz niezbędnej dokumentacji,
  • Sprawowanie opieki nad stanem technicznym i wyposażeniem pojazdu.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne,
  • świadectwo kwalifikacyjne prowadzącego pojazdy kolejowe wyłącznie w obrębie bocznicy kolejowej,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku prowadzącego pojazdy kolejowe,
  • motywacja do pracy, sumienność w wykonywaniu powierzonych działań, umiejętność pracy w zespole.

TO OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,
  • pracę jednozmianową: poniedziałek-piątek  (6.00-14.00)
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji oraz doświadczenia,
  • opieka medyczna Medicover,
  • pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, premia roczna).

CZEKAMY NA CIEBIE!

CV prosimy wysłać klikając przycisk aplikowania.

Siedziba firmy:
Wagony Świdnica
Oddział w Oławie
ul. Sikorskiego 15
55-200 Oława
Prosimy o dopisane klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Ustawy z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych."

Ogłoszenie archiwalne