Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Maszynista

  • śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy innowacyjną i dynamiczną spółką należącą do globalnego koncernu Genesee & Wyoming, zatrudniającego ponad 7.500 osób, które każdego dnia dostarczają koleją towary niezbędne do funkcjonowania gospodarki Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii i Europy.

    Freightliner PL świadczy usługi towarowych przewozów kolejowych w Polsce i w Niemczech oraz w ruchu transgranicznym. Dzięki wysokiemu poziomowi usług, terminowym dostawom oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i organizacyjnym jesteśmy gotowi sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    MASZYNISTA
    Miejsce pracy: cała Polska

    OBOWIĄZKI

    • obsługiwanie spalinowych i elektrycznych pojazdów trakcyjnych;
    • prowadzenie pociągów towarowych po sieci PKP PLK S.A. i liniach innych zarządców infrastruktury;
    • prowadzenie prac manewrowych na bocznicach;
    • przestrzeganie zasad BHP, dbanie o bezpieczeństwo ruchu kolejowego i powierzone mienie;
    • prowadzenie dokumentacji związanej z przygotowaniem i obsługą pociągu;
    • współpracowanie z dostawcami materiałów i usług wspierających proces przewozowy.

    WYMAGANIA

    • posiadanie licencji i świadectwa maszynisty (preferowane: A+B lub A1+A4, B2);
    • wysoki poziom wiedzy z zakresu sygnalizacji i ruchu kolejowego;
    • stan zdrowia umożliwiający pracę na stanowisku maszynisty;
    • uprawnienia manewrowego, ustawiacza, kierownika pociągu gospodarczego i roboczego lub rewidenta taboru będą dodatkowym atutem.

    OFERUJEMY

    • wysokie standardy bezpieczeństwa metod pracy (safety first!);
    • obsługę najnowocześniejszego, unikalnego taboru kolejowego;
    • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • umowę o pracę na pełen etat, z motywacyjnym systemem wynagrodzeń;
    • praca w stałych harmonogramach;
    • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
    • atrakcyjną pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów;
    • wsparcie dla indywidualnej aktywności sportowej.

    Zapraszamy do naszego zespołu osoby dynamiczne, uczciwe i ambitne!

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.