Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Maszynista sprężarek

Jogo Łódzka Spółdzielnia MleczarskaO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • do obowiązków pracownika zatrudnionego na stanowisku maszynista maszynowni chłodniczej i powietrznej należy wykonywanie wszelkich czynności zawiązanych z bezpośrednią eksploatacją, konserwacją, naprawami, remontami oraz utrzymaniem w ruchu:

  • sprężarek, urządzeń i instalacji amoniakalnych,

  • sprężarek, urządzeń i instalacji powietrznych.

  • W szczególności:

  • utrzymywanie w gotowości ruchowej maszyn, urządzeń i instalacji chłodniczych i sprężonego powietrza,

  • przestrzeganie przepisów i spraw dozorowych w zakresie zbiorników ciśnieniowych oraz zaworów bezpieczeństwa,

  • natychmiastowe usuwanie awarii i zakłóceń w pracy urządzeń i instalacji,

  • bieżąca kontrola stanu podległych instalacji i urządzeń,

Nasze wymagania

  • wykształcenie mechanik lub hydraulik lub energetyk,

  • uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń energetycznych,

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie na pełen etat, na umowę o pracę,

  • stabilność zatrudnienia,

  • bogaty pakiet socjalny.