Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Maszynista urządzeń chłodniczych

  • Łopatki (pow. puławski), lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.11.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka MATERNE-POLSKA jedna z największych firm skupujących i przetwarzających owoce na Lubelszczyźnie poszukuje osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Łopatki (pow. puławski)

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa i nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń wchodzących w skład amoniakalnych instalacji chłodniczych
    • Utrzymywanie poprawnej pracy obsługiwanych urządzeń
    • Wykonywanie napraw bieżących, remonty i modernizacja urządzeń
    • Sporządzanie raportów i dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub zawodowe o specjalności chłodnictwo lub elektryka, elektromechanika
    • Doświadczenie min. 3 lata w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość zagadnień chłodnictwa przemysłowego
    • Umiejętność samodzielnego analizowania sytuacji i rozwiązywania problemów technicznych
    • Uprawnienia energetyczne do obsługi instalacji chłodniczych będą dodatkowym atutem
    • Mile widziane uprawnienia SEP do obsługi urządzeń elektrycznych
    • Sumienność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w warunkach stresowych
    • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
    • Dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Kartę Multisport
    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
    Kandydatów spełniających powyższe wymogi prosimy o przesłanie CV ( z klauzuląWyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Maszynista urządzeń chłodniczych oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji  - przez Materne- Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łopatkach 37a.) poprzez przycisk aplikowania.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Materne- Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łopatkach 37a.

    2) inspektorem ochrony danych w Materne- Polska Sp. z o.o. jest Dariusz Auguścik [email protected]

    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a w.w. rozporządzenia.

    4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres maksymalnie do 12 miesięcy od przesłania aplikacji.

    5) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r..

    7) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji.