Oferta pracy

  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 3 miesiące
    do: 7 sty 2021
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Prosta 68

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • Entity Framework

  • WCF

  • JavaScript

  • SQL

  • HTML

  • CSS

Mile widziane

  • SQL Server

  • MS SQL

  • KendoUI

System operacyjny

O projekcie

Będziesz pracować nad rozwojem Pracuj.pl – jednej z najcenniejszych polskich marek w obszarze usług i serwisu rekrutacyjneg najczęściej rekomendowanego przez pracodawców. Co miesiąc portal odwiedza nawet 3 mln internautów, korzystających z kilkudziesięciu tysięcy ofert pracy, testów kompetencji, indywidualnych raportów zarobków oraz porad na temat rozwoju kariery. Korzystanie z serwisu gwarantuje ponad 40 tysiącom firm szybkie dotarcie do wykwalifikowanych kandydatów.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój portalu Pracuj.pl a także systemów z nim zintegrowanych

  • budowa nowych funkcjonalności w oparciu o architekturę microserwisów w technologii .net core

  • projektowanie i implementacja rozwiązań technicznych, umożliwiających milionom użytkowników bezproblemowe korzystanie z portal

  • codzienna praca zgodnie z AGILE: wraz z front-end developerami, testerami i architektami będziesz tworzył/a i rozwijał/a nasze system

Nasze wymagania

  • ogłoszenie testowe, prosimy nie aplikować

  • bardzo dobra znajomość środowiska .NET i minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w tej technologii

  • komercyjne doświadczenie w pracy z C#, ASP.NET MVC

  • znajomość technologii związanych z relacyjnymi bazami danych (MS SQL/ T-SQL)

  • znajomość wzorców projektowych oraz zasad SOLID

  • umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji

  • chęć do dalszej nauki i rozwoju

  • otwartość na nowe technologie (my to lubimy :D)

  • doświadczenie w pracy z RabbitMQ, TeamCity, Octopus Deploy

  • doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych

  • znajomość .net core

Podział czasu pracy
65%

development

10%

bugi

25%

spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • programista testów automatycznych
  • product owner
  • UI designer
  • UX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • DDD

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • NFR

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje zagraniczne

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

To oferujemy

  • system premiowy

  • elastyczny czas pracy

  • dobra lokalizacja biura

  • dostęp do firmowej biblioteki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji
1

zadanie domowe

2

spotkanie z HR i managerem zespołu

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i wiodącym dostawcą rozwiązań internetowych wspomagających firmy m.in. w rekrutacji i budowaniu wizerunku pracodawcy. Należą do nas serwisy pracuj.pl i rabota.ua, a także inne biznesy związane z nowoczesnymi technologiami oraz rozwiązaniami „software as a service” (SAAS) - platforma eRecruiter. Zatrudniamy obecnie ponad 570 osób w Polsce i jesteśmy wyjątkowym miejscem pracy – już 9 razy otrzymaliśmy tytuł Najlepszego Pracodawcy.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie informatyczne, zaawansowane algorytmy online, Business Intelligence oraz Big Data, aby dostarczyć klientom biznesowym najskuteczniejsze na rynku produkty online związane z rekrutacją pracowników.

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na www.grupapracuj.pl

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje