ME Assembly

Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.

  • Towarowa 6, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Towarowa 6

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielnie prowadzenie i nadzorowanie projektów linii technologicznych

  • Wdrażanie nowych produktów do produkcji

  • Współpraca z dostawcami maszyn

  • Współpraca z działem R&D w kontekście design form manufacturing

  • Aktywny udział we wszystkich fazach realizacji projektu od fazy projektu do etapu startu produkcji

  • Prowadzenie projektów lokalnie i globalnie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym

  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach Technologa lub Inżynier Procesu - będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu

To oferujemy

  • Na start każdego dnia dobra kawa:)

  • Przełożony otwarty na Twoje pomysły i argumenty

  • Plan wdrożenia obejmujący udział w szkoleniach m.in. Six Sigma, MSA, PFMA

  • Dostęp do zaawansowanych technologii: automatycja procesów, systemy IT do zarządzania produkcją, wirtualizacja i symulacja procesów

  • Możliwość oceny projektu we wczesnej fazie w wirtualnej rzeczywistości

  • Możliwość wdrażania zupełnie nowych rozwiązań w organizacji tym samym realny wpływ na proces produkcji i standardy międzynarodowe

  • Atmosferę pracy umożliwiająca samodzielność w działaniu i wzajemne dzielenie się wiedzą

  • Elastyczne godziny pracy zaczynamy między 07.00 a 09.00

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Nagroda roczna i premia świąteczna

  • System wyróżnień lokalny i globalny (m.in. karty przedpłacone, program sugestii)

  • Opieka medyczna, wsparcie psychologiczne

  • Karta Multisport, dofinansowanie do stołówki, ubezpieczenie dla siebie i członków rodziny na preferencyjnych warunkach

  • Rozwój kompetencji w ramach udziału w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych - Akademia Nexteer - 80 wewnętrznie certyfikowanych trenerów

  • Szansa rozwoju kompetencji i awansu w ramach promocji pracowników w wewnętrznych rekrutacjach

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do posiłków

Nexteer Automotive jest globalnym koncernem motoryzacyjnym, który czerpie z ponad 100-letniego doświadczenia w produkcji systemów sterowania. Nasza praca zwiększa bezpieczeństwo i komfort prowadzenia milionów kierowców na całym świecie.

Skupiamy się na dostarczaniu przyjaznych dla środowiska systemów sterowania i układów napędowych, zoptymalizowanych pod kątem maksymalnej wydajności i całkowitej integracji pojazdu. Na całym świecie zatrudniamy 12 000 osób, które łączy pasja do tworzenia innowacyjnych systemów kierowniczych.

Pracę w Nexteer porównujemy do sportu zespołowego, którego zasady są proste: działamy z wielkim zapałem i dużym poczuciem obowiązku. Budujemy silne relacje, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Dzięki wiarygodnemu dialogowi, czerpiemy z doświadczeń innych oraz liczymy się ze zdaniem naszych współpracowników. Czy jesteś gotów przyłączyć się do naszego zespołu?

Przewiń do profilu firmy