Logo Pracuj.pl

EMEA Surface -Mount Technology (SMT) - Project Engineer

Rockwell AutomationO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej (instrukcje montażowe, TPM/LOTO) według wytycznych standardów wewnątrz zakładowych
  • Mapowanie procesów produkcyjnych z wykorzystaniem narzędzi Lean Manufacturing
  • Organizacja stanowisk pracy pod względem przygotowania layoutów opierających się na przepływu materiału i produktów
  • Czynny udział przy uruchomieniu nowych produktów w zakresie realizacji pilotów
  • Realizacji niezbędnych modyfikacji procesu produkcyjnego dla osiągniecia wymaganych parametrów procesowych
  • Analiza wydajności maszyn i balansowania procesów pod katem realizacji przyszłych projektów optymalizacyjnych
  • Proaktywny udział w optymalizacji kosztów na linii produkcyjnej poprzez wszelkiego rodzaju inicjatywy (Kaizeny, warsztaty, itp.)
  • Udział w diagnozie usterek maszyn i urządzeń opartych na Down Time
  • Definiowanie, inicjowanie i koordynacja projektów kapitałowych CAPEX opartych na celach biznesowych Gross Productivity
  • Planowanie i koordynowanie działań związanych z rozbudową, modyfikacją i inwentaryzacją techniczną parku maszynowego w Katowicach KTX
  • Tworzenie specyfikacji i odbiory maszyn/urządzeń
  • Obsługa systemów SAP oraz FTPC w zakresie inżynierii procesu

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, mechanika, inżynieria produkcji, itp.)
  • 5 letnie doświadczenie z obszaru produkcyjnego (procesy montażowe dla obszaru elektroniki THT, Tampo-Print)
  • Doświadczenie w doskonaleniu procesów produkcyjnych z wykorzystaniem narzędzi Lean
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Umiejętności analityczne i nakierunkowanie na osiąganie celu
  • Znajomość środowiska SAP/ MES-FTPC
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca płynna komunikacje
  • Gotowość do podróży służbowych ~15%; możliwe międzynarodowe wyjazdy

Mile widziane

  • SEP
  • Certyfikat 6 sigma

To oferujemy

  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Lunchpass Sodexo
  • Dofinansowanie na platformie MyBenefit
  • Premia Roczna
  • Dodatek świąteczny i wakacyjny
  • System poleceń pracowniczych
  • Dofinansowanie do szkoleń

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • MyBenefit
  • Karta Sodexo

Rockwell Automation

Rockwell Automation to międzynarodowa firma z branży automatyki przemysłowej i rozwiązań informatycznych dostarczająca nowoczesne technologie z zakresu automatyzacji produkcji. Zatrudnia 22 tysiące pracowników w ponad 80 państwach. W Polsce jest obecna już ponad 20 lat, a od 10 lat stale poszerza swoją działalność na Śląsku.

W związku z dynamicznym rozwojem działu poszukujemy obecnie osobę na stanowisko Inżyniera Procesu w obszarze Elektroniki- Przekaźniki Bezpieczeństwa (Safety Relays).

Aktualne oferty pracodawcy
FY22/Eng/45082/2

EMEA Surface -Mount Technology (SMT) - Project Engineer, Katowice