Oferta pracy

Mechanical Design Engineer

GOODMAN Doradztwo Personalne S.C.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, globalnego dostawcy maszyn i urządzeń do obróbki gumy, tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów, oferującego wysokiej jakości rozwiązania na całym świecie, poszukujemy kompetentnej osoby na nowo utworzone stanowisko:

Miejsce pracy: Wschodnia część województwa Mazowieckiego

Zakres obowiązków:

  • Konstruowanie maszyn i narzędzi w zespole projektowym, z uwzględnieniem specyfikacji klienta oraz wewnętrznych list kontrolnych lub wytycznych konstrukcyjnych - współpraca z zagraniczną siedzibą Firmy
  • Rozwój procesów i systemów dla sektora automotive
  • Tworzenie koncepcji systemów i narzędzi w dziale budowy maszyn
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu i terminów w projektach
  • Stosowanie i dalszy rozwój standardów Firmy
  • Branie pod uwagę norm prawnych i wytycznych (np. wytyczna maszynowa) podczas konstrukcji
  • Nadzorowanie produkcji i montażu, ścisła współpraca z działami elektrycznym i pneumatycznym
  • Opracowanie ekonomicznego i optymalnego rozwiązania problemów w obszarze zadań, zapewnienie wsparcia technicznego dla sąsiadujących działów
  • Przestrzeganie instrukcji QM, opisów procesów i instrukcji pracy
  • Raportowanie do zagranicznego Team Leadera
  • Udział w szkoleniach, konferencjach, warsztatach, spotkaniach branżowych, aktualizacja wiedzy o urządzeniach, maszynach, itd.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - Budowa maszyn, Mechatronika, Inżynieria produkcji
  • Dobra obsługa programów CAD 3D : AutoCAD, SolidWorks, NX, najlepiej Catia V5
  • Dobra znajomość wytycznych - norm budowy maszyn oraz bezpieczeństwa
  • Doświadczenie w tworzeniu schematów pneumatycznych, funkcjonalnych i procesowych
  • Doświadczenie min. 3-letnie jako konstruktor, konstruktor/technolog , ale jesteśmy też otwarci na Kandydatów zaraz po studiach
  • Znajomość szeroko pojętej obróbki metali/obróbki skrawaniem/CNC jest koniecznością
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność przekazywania wiedzy technicznej, komunikatywność
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zorientowanie na cel, gotowość do działania, pewność siebie, inicjatywa
  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Pracę dla międzynarodowego lidera w produkcji maszyn i urządzeń do obróbki tworzyw sztucznych
  • Współpracę z profesjonalnym, międzynarodowym i doświadczonym zespołem
  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji ze stabilną sytuacją i cenioną marką
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim klikając w przycisk aplikowania.

www.goodmanpolska.com

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez GOODMAN Doradztwo Personalne s.c. do potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie zdaję sobie sprawę z przysługującego mi prawa do wglądu przesłanych przeze mnie danych, uzupełniania, poprawiania, a nawet usunięcia danych ze zbioru.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy