Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanical Design Engineer

Noratel Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie konstrukcji mechanicznych oprzyrządowania produkcyjnego;

  • Projektowanie elementów wsporczych dla nowych wyrobów;

  • Przygotowywanie specyfikacji technicznej przy wykorzystaniu pakietu Autodesku;

  • Współpraca z klientem oraz dostawcami;

  • Optymalizacja istniejących rozwiązań/ konstrukcji;

  • Udział we wdrożeniu nowych produktów oraz technologii na linię.

Nasze wymagania

  • Znajomość programu Autodesk Inventor Profesional;

  • Znajomość zagadnień szeroko pojętej mechaniki;

  • Min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Wykształcenie min. wyższe o profilu mechanicznym np. mechanika i budowa maszyn;

  • J. angielski na poziomie min. B1.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • Regulaminową comiesięczną premię,

  • Szkolenia wprowadzające,

  • Możliwość rozwoju zawodowego po przez podwyższenie kwalifikacji,

  • Bezpłatne miejsce parkingowe na terenie firmy,

  • Dofinansowanie do wakacji,

  • Bony na święta Bożego Narodzenia i Wielkanocne,

  • Kartę sportową, w 2 wariantach w zależności od Twoich potrzeb,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Pakiet medyczny w preferencyjnej cenie dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny.

Praca w Noratel Polska

Noratel sp. z o. o. to firma zatrudniająca 400 pracowników, zlokalizowana w Dobrej w pobliżu Szczecina. Od naszego powstania w 1993 roku ugruntowaliśmy naszą pozycję wiodącego dostawcy na rynku. Jesteśmy dumni, że projektujemy i produkujemy najszerszą gamę transformatorów, dławików i zasilaczy. Noratel Polska obsługuje spółki grupy kapitałowej i klientów z takich branż jak energia odnawialna, technika medyczna, automatyka przemysłowa, napędy silnikowe, kolej i elektromobilność (eMobility). Noratel Polska jest zaangażowany w tworzenie integracyjnego środowiska pracy, gdzie kluczowa jest różnorodność i równe szanse. Oprócz konkurencyjnych warunków zatrudnienia masz szansę rozwinąć u nas swoje kompetencje osobiste oraz swoją karierę w międzynarodowym środowisku. U podstaw naszego sukcesu leży dobre samopoczucie naszych obecnych i przyszłych pracowników i jednoczesna dbałość o nasze środowisko naturalne.

O Grupie Noratel

Firma Noratel została założona w 1925 roku i zajmuje się obsługą przemysłu na całym świecie. Stale rozwijajmy się, by sprostać zmieniającym się wymaganiom naszych klientów. Dziś jesteśmy wiodącym światowym dostawcą, dumnym mogąc zaoferować najszerszą gamę transformatorów, dławików i zasilaczy. Oprócz szerokiej gamy produktów standardowych, większość produkcji Noratel jest projektowana i produkowana na zamówienie, aby spełnić wymagania klientów OEM. Noratel zatrudnia ponad 2000 osób w 13 krajach Europy, Azji i Ameryki Północnej. Siedziba firmy znajduje się w Hokksund w Norwegii.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

  • Dobra (okolice Szczecina)

  • Dział: Obsługa Techniczna Produkcji