Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanical Designer

MINDSAILORS sp. z o.o.O firmie

5 7008 700 / mies. (zal. od umowy)
  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Mindsailors, to biuro wzornictwa przemysłowego z 15 letnim doświadczeniem i dorobkiem kilkuset projektów z branż: Elektroniki konsumenckiej, RTV/AGD, Automotive, Telemedycyny i Przemysłu Ciężkiego.

Jesteśmy pierwszym biurem projektowym w Polsce które zostało wyróżnione złotą nagrodą IF Design.
Nasz Zespół składa się z kilkunastu utalentowanych i kreatywnych inżynierów z artystyczną duszą, tworzących wyjątkowe projekty dla firm z całego świata.

zobacz jak pracujemy: https://g.page/mindsailors?share

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie modeli 3D i dokumentacji modelowej oraz płaskiej dla komponentów i złożeń (w tym min. BOM),
  • Optymalizacja designu pod kątem jakości, montażu oraz kosztów produkcji,
  • Projektowanie, budowa i testowanie prototypów (w tym druk 3D);
  • Analizy symulacji wtrysku, optymalizacja geometrii detali pod kątem wymagań technologicznych,
  • Analiza wymagań technicznych i normatywnych;
  • Analiza gotowych wyprasek.

    Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku potwierdzone wdrożonymi do produkcji projektami,
  • Dobra wiedza z zakresu materiałoznawstwa oraz technologii procesu wtrysku (warunek konieczny),
  • Doświadczenie w projektowaniu detali z tworzyw sztucznych z myślą o wtrysku ciśnieniowym (znajomość innych technologii będzie atutem),
  • Ogólna znajomość technologii wytwórczych (np. odlewnictwo, obróbka skrawaniem)
  • Umiejętność dobierania elementów znormalizowanych,
  • Bardzo dobra znajomość SolidWorksa,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Komunikatywność, samodzielność, rzetelność,
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z projektowaniem form wtryskowych i symulacji wtrysku tworzyw sztucznych.

   Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • stałe wynagrodzenie miesięczne
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • udział w ciekawych projektach
  • niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • spotkania integracyjne
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj wraz z następującą klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Ogłoszenie archiwalne