Oferta pracy

Mechanical Designer

ZF Group

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie nowych produktów dla wiodących producentów w przemyśle samochodowym przy współpracy z dedykowanym zespołem projektowym

  • Praca przy międzynarodowych projektach: współpraca z innymi działami R&D w ZF

  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju produktu (od fazy prototypowania po wyrób seryjny)

  • Optymalizacja konstrukcji, poprawiająca jakość oferowanych wyrobów i redukcję kosztów

  • Analiza wymagań klienta i przełożenie ich na specyfikację techniczną produktu

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną dla urządzeń

  • Współpraca z klientem wewnętrznym (dział testów, produkcja) i zewnętrznym (dostawca, klient) oraz z innymi działami R&D na świecie m.in. Niemcy, Chiny, Indie

  • Przeprowadzanie symulacji numerycznych FEA

  • Przygotowanie analizy D-FMEA (Design Failure Mode and Effect Analysis)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne, elektromechaniczne lub pokrewne)

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację; znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Kreatywność oraz innowacyjne podejście w kwestii projektowania (poparte przykładami);

  • Umiejętność obsługi programów CAD (preferowany CREO)

  • Umiejętności wymiarowania i tolerowania geometrycznego (GD&T)

  • Podstawowa umiejętność przeprowadzania symulacji FEA

  • Podstawowa znajomość reguł projektowania, procesów technologicznych i wytwórczych części z tworzyw sztucznych

  • Podstawowa znajomość reguł projektowania, procesów technologicznych i wytwórczych ciśnieniowych odlewów aluminiowych

Mile widziane

  • Tworzenia dokumentacji technicznej wg. norm automotive (IATF16949, ISO16949)

  • Pneumatyki, elektropneumatyki

  • Obliczeń inżynierskich

  • Sporządzania analiz D-FMEA (Design Failure Mode and Effect Analysis)

To oferujemy

  • Możliwość pokierowania swoją karierą, perspektywa awansu pionowego lub poziomego w funkcjach globalnych (m.in. Zarządzanie Projektami, Zarządzanie Produktem)

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna (Medicover) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Półroczna premia uzależniona od wyników pracy

  • Dofinansowanie do wszystkich posiłków (kantyna pracownicza)

  • Praca w dogodnej lokalizacji (okolice FAT)

  • Bezpłatny i zamknięty parking dla samochodów

  • Bezpłatny i zamkniety parking dla rowerów z dostepem do przebieralni oraz prysznica

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • atrakcyjne szkolenia

ZF Group

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think.act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe rozwiązania dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla różnych rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony klimatu.

Przewiń do profilu firmy