Mechanical Engineer (R&d)

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 07.08.2019
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 06.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Mechanical Engineer (R&D)
    Katowice 34714/001

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej dostarczającej maszyny prototypowe dla branży Automotive, w związku z coraz większą ilością projektów i dalszym rozwojem poszukujemy proaktywnego, zorientowanego na cel i realizację ciekawych projektów Inżyniera Mechanika (działu R&D).

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma tworząca maszyny prototypowe głównie dla branży Automotive z okolic Katowic.

    Maszyny naszego Klienta od wielu lat wspierają procesy produkcyjne w wielu kluczowych firmach zajmujących się produkcja podzespołów dla branży motoryzacyjnej (Tier1 i Tier2).

    Opis stanowiska

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • Projektowanie i nadzór nad procesem wykonania elementów maszyn prototypowych dla branży Automotive;
    • Konstruowanie nowych elementów i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących maszynach;
    • Tworzenie rysunków wykonawczych i złożeniowych elementów w programie Solid Edge, Solid Works;
    • Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i wspieranie nowych wdrożeń oraz projektów związanych z poprawą jakości oraz redukcją kosztów;
    • Tworzenie dokumentacji technicznej;
    • Wsparcie techniczne dla produkcji i innych procesów.

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne);
    • Min. 2 lat doświadczenia w pracy na stanowisku inżyniera mechanika lub w dziale R&D (branża Automotive lub budowa maszyn);
    • Doświadczenie w projektowaniu maszyn przemysłowych w międzynarodowej organizacji będzie dodatkowym atutem;
    • Bardzo dobra znajomość programów Solid Edge lub Solid Works;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

    Oferujemy

    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji;
    • Udział w rozwoju firmy oraz działu R&D w Europie;
    • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
    • Atrakcyjne warunki finansowe zależne od kompetencji i doświadczenia.

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców