Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanical Engineer

Thorium Space Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Konstruowanie maszyn i urządzeń ( w tym mechanika precyzyjna, elementy struktury satelitarnej)

  • Wykonywanie obliczeń projektowych

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i wykonawczej

  • Opracowywanie specyfikacji zakupowych

  • Nadzorowanie etapu produkcyjnego zaprojektowanych urządzeń

  • Wsparcie procesu testowania prototypów oraz końcowych wersji urządzeń (w tym modeli kwalifikacyjnych, protolotnych i lotnych urządzeń)

  • Udział w opracowywaniu założeń projektowych oraz wymagań technicznych

  • Udział w integracji podsystemów mechanicznych z innymi podsystemami

  • Współpraca z zespołem, wsparcie w realizacji projektów

Nasze wymagania

  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku Inżyniera Mechanika, Inżyniera Konstruktora, Inżyniera ds. Obliczeń lub równoważnym (preferowane branże: kosmiczna, rakietowa, telekomunikacyjna [stacje naziemne], mechanika precyzyjna, maszyny ciężkie)

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Automatyka i Robotyka, Fizyka Techniczna)

  • umiejętność konstruowania urządzeń z zakresu mechaniki precyzyjnej i układów przeniesienia napędu oraz konstrukcji stalowych (np. mechanizmy pozycjonujące, układy mechaniczne serwonapędów, przekładnie ślimakowe i planetarne, konstrukcje ramowe, obudowy układów elektronicznych, uchwyty do precyzyjnego montażu)

  • mile widziane doświadczenie w zakresie doboru aktuatorów i sensorów

  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji konstrukcyjnej CAD/CAE (preferowane oprogramowanie SolidWorks), bardzo dobra znajomość zasad GD&T oraz branżowych norm ISO/CEN (znajomość norm ECSS będzie dodatkowym atutem)

  • mile widziane doświadczenie w zakresie zarządzania jakością produktu

  • umiejętność doboru materiałów konstrukcyjnych, procesów wytwórczych oraz tworzenia list materiałowych

  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz sporządzanie dokumentacji

  • doświadczenie w wykonywaniu analiz MES (mechanika konstrukcji oraz analizy cieplne) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę

  • realizację interesujących projektów w zgranym Zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz wsparcie we wdrażaniu pomysłów

  • atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • miesięczny dodatek finansowy na dowolny cel

Thorium Space to firma zajmująca się projektowaniem oraz budową innowacyjnych pojazdów kosmicznych, satelitów oraz modułów satelitarnych ze szczególnym uwzględnieniem modułów komunikacyjnych w pasmach częstotliwości mmWave (Ku, Ka, E-Band). Thorium Space powstało w wyniku połączenia specjalistycznej wiedzy z ponad 20 letnim doświadczeniem projektowym zdobytym w branży kosmicznej. Największym kapitałem naszej Firmy są ludzie – wybitni specjaliści w swojej dziedzinie, ich wiedza oraz pasja tworzenia nowych rozwiązań z branży technologii kosmicznych.

Przewiń do profilu firmy