Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanical (Static & Rotating, Quality Department)

Hyundai Engineering Poland-Tecnicas Reunidas

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • W związku z prowadzoną rekrutacją do Działu Jakości poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Mechanical (Static & Rotating).

  • Zakres zadań:

  • Udział w odbiorach na budowie wspólnie z Przedstawicielami Podwykonawców i Zamawiającego

  • Kontrola prac Podwykonawców zgodnie z Punktami Inspekcyjnymi z Planów Kontroli i Badań

  • Weryfikacja i akceptacja Końcowej Dokumentacji Jakościowej przygotowanej przez Podwykonawców

  • Współpraca z Jednostką Notyfikowaną i Dozorem Technicznym w ramach realizowanych prac montażowych

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne z zakresu: mechanika i budowa maszyn

  • Gotowość do relokacji – miejsce pracy Plock

  • Minimum 5 lat doświadczenia na Inwestycjach w branży chemicznej i petrochemicznej

  • Znajomość norm EN i ASME i API

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku przy realizacji prestiżowego projektu

  • Możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia na umowie o pracę

  • Miejsce pracy Płock

UWAGA

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Konsorcjum firm Hyundai Engineering Poland Sp. z o.o. i Tecnicas Reunidas SA Sp. jawna jest Generalnym Wykonawcą odpowiadającym za realizację budowy kompleksu Olefin III w Płocku.

Przewiń do profilu firmy