Oferta pracy

Mechanical Team Leader

ABB Sp. z o.o.

  • Rudawka 96, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rudawka 96

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Organizuje i nadzoruje pracę podległego zespołu.

  • Przypisuje zadania wraz z planami pracy i przygotowuje raporty z bieżącej działalności zespołu.

  • Dokonuje oceny okresowej podległych pracowników.

  • Dba o odpowiednie warunki pracy, narzędzia i bazy danych.

  • Wymusza przestrzeganie dyscypliny pracy podległego zespołu.

  • Generuje pomysły i wyznacza kierunki rozwoju zespołu oraz dba o indywidualny rozwój pracowników.

  • Dba o synergię współpracy zespołów inżynierskich i zwiększenie produktywności procesów inżynieryjnych i wykonawczych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii mechanicznej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność kierowania zespołem i dostosowania się do powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy pod presją i dotrzymywania terminów zadań własnych oraz terminów zespołu

  • Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Silna motywacja, chęć wygrywania indywidualnie i zespołowo

  • Znajomość Creo, SolidWorks lub innego oprogramowania 3D

  • Doświadczenie projektowe w rozdzielnicach niskiego napięcia

  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu inżynierskiego, rozwoju narzędzi, baz danych, procesów i systemów inżynierskich

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

  • Miłą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Kierownik zespołu mechanicznego zarządza zespołem inżynierów mechaników LV, aby zapew-nić wysoką jakość i

efektywne i terminowe rozwiązania inżynieryjne dla klienta. Formułuje plan, przydziela zasoby do spełnienia uzgodnione

cele umowne i finansowe. Zapewnia zgod-ności zespołu ze standardowymi procesami, praktyki proceduralne i wymogi

bezpieczeństwa. Kierownik zespołu mechanicznego bezpośrednio podlega inżynierom Menedżer.

Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony.

Przewiń do profilu firmy