Ta oferta pracy jest nieaktualna od 191 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanics Engineer

  • Pruszków, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma "KONGSBERG AUTOMOTIVE" jest częścią norweskiego koncernu działającego w branży motoryzacyjnej, którego fabryki i przedstawicielstwa zlokalizowane w 20 krajach Europy, Azji i Ameryki Południowej Północnej i Środkowej dostarczają komponenty dla największych światowych producentów samochodów. Początki Kongsberg Automotive w Szwecji sięgają 1946, a w Norwegii, gdzie aktualnie mieści się główna siedziba firmy, roku 1957. Na rynku Polskim działamy od 2000 roku, nasz zakład zlokalizowany jest w Pruszkowie koło Warszawy.

    Aktualnie do naszej fabryki, która produkuje części do samochodów takich marek jak:

    • Audi
    • BMW
    • Porsche
    • VW
    • Land Rover
    • Mercedes
    • Opel
    • Renault
    • Honda
    • Scania
    • Toyota
    • Volvo

    poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pruszków

    Opis stanowiska:

    • Udział w projektowaniu maszyn, urządzeń i części linii produkcyjnych
    • Odpowiedzialność za projektowanie mechaniki dla maszyn
    • Analiza rozwiązań mechanicznych specyfikacji technicznych w celu określenia osiągalnych kryteriów
    • Opracowywanie rozwiązań technicznych w celu zapewnienia zgodności maszyn i urządzeń z wymaganiami
    • Udział w analizach DFMEA i MFEMA (Design, Machine Failure Mode and Effect Analisys)
    • Projektowanie 3D elementów mechanicznych maszyn i urządzeń
    • Współpraca i nadzór nad dostawcami maszyn i urządzeń w zakresie stosowanych rozwiązań mechanicznych
    • Przygotowywanie kalkulacji uzasadniających wybór danej koncepcji i rozwiązań mechanicznych
    • Analiza łańcuchów wymiarowych i optymalizacja wymiarowania, GD&T - Geometrical Dimension and Tollerance
    • Identyfikacja i definiowanie charakterystyk funkcjonalnych i krytycznych w zastosowanych rozwiązaniach mechanicznych
    • Opracowywanie standardów stosowanych rozwiązań mechanicznych
    • Zarządzanie cyklem życia produktu w bazie danych PLM (Product Lifecycle Management)

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika lub pokrewne)
    • Min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu rozwiązań mechanicznych dla maszyn
    • Doświadczenie w branży produkcyjnej, doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość j. angielskiego - B2/C1 (warunek konieczny)
    • Praktyczna znajomość Catia V5 lub Solidworks
    • Znajomość Design for Manufacturing, Design for Assembly, Design for 6 Sigma

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej
    • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Ubezpieczenia grupowe
    • Kartę Multisport
    • Udział w ciekawych projektach
    • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji
    • Dofinansowanie do posiłków

    Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ pod ogłoszeniem.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)