Praca mechanik - zespół utrzymania ruchu, pomorskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Czaple (pow. kartuski), Gdańsk
    „Nie ja, ale Drugi ważniejszym jest” Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając ponad 25 lat doświadczenia, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz...
    opublikowana: 22 lutego 2020
    • Chojnice
    Do Twoich obowiązków należeć będzie: naprawa i bieżące usuwanie usterek w maszynach produkcyjnych dokonywanie przeglądów instalacji zasilających realizowanie zadań związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń elektrycznych i...
    opublikowana: 13 lutego 2020
    • Gdańsk
    Zakres obowiązków: prowadzenie warsztatu utrzymania transportu (prowadzenie przeglądów, wykonywanie napraw i zlecanie napraw podmiotom zewnętrznym) kierowanie zespołem odpowiedzialnym za utrzymanie ruchu środków transportu nadzór nad ewidencją...
    opublikowana: 12 lutego 2020