Ta oferta pracy jest nieaktualna od 376 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Maszyn Budowlanych

  • Piekary Śląskie, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 10.05.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Piekary Śląskie

    Opis stanowiska:

    • Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie konserwacja i naprawa maszyn budowlanych marki HITACHI oraz BELL u klienta

    Wymagania:

    • znajomość zagadnień mechaniki, hydrauliki siłowej oraz podstaw elektryki
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • umiejętność obsługi komputera
    • adekwatne doświadczenie zawodowe, preferowane w serwisie maszyn budowlanych
    • prawo jazdy kat.B
    • mile widziana znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego

    OFERUJEMY:

    • pracę w młodym zespole
    • możliwość rozwoju
    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.