Ta oferta pracy jest nieaktualna od 330 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik utrzymania ruchu

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 28.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CGH Polska Sp. z o.o. jest liderem w produkcji zbiorników oraz stacji kontenerowych w Polsce, której odbiorcami są największe koncerny naftowe i przedsiębiorstwa krajowe i zagraniczne z Europy, Afryki i Azji. Z uwagi na rozwój firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne – mechanika, budowa maszyn lub pokrewne,
    • Doświadczenie w obszarze mechanicznym naprawy maszyn,
    • Umiejętność samodzielnej diagnostyki oraz napraw maszyn i urządzeń,
    • Umiejętność posługiwania się i wykonywania dokumentacji (rysunki, schematy),
    • Wiedza praktyczna z zakresu mechaniki i budowy maszyn,
    • Znajomość praktyczna hydraulicznych i pneumatycznych układów sterowania,
    • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic,
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

    Opis stanowiska:

    • Zapewnienie utrzymania ruchu maszyn i instalacji produkcyjnych,
    • Prowadzenie działań prewencyjnych jak i niezwłoczne usuwanie awarii maszyn, instalacji i urządzeń produkcyjnych,
    • Udział w procesach modernizacji maszyn i urządzeń,

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w pełnym wymiarze,
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Bogaty pakiet socjalny,
    • Dobre warunki zatrudnienia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk Aplikuj

    lub dostarczenie na adres: CGH Polska Sp. z o.o., ul. Srebrna 39, 85-461 Bydgoszcz