Oferta pracy

Mechanik aut ciężarowych i naczep

TIP TRAILER SERVICES POLAND SP Z O OO firmie

  • 05-870 Błonie, Polska
    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

TIP TRAILER SERVICES POLAND SP Z O O

05-870 Błonie

Błonie

TIP Trailer Services oferuje szeroki zakres usług klientom zajmującym się transportem i logistyką. Posiadając flotę liczącą ponad 50.000 jednostek jesteśmy jedną z największych firm zajmujących się wynajmem i naprawą naczep w Europie.

Obecnie rozwijamy naszą sieć warsztatów w Polsce i poszukujemy kolegów do pracy w nowym warsztacie w okolicach Warszawy (Błonie).

Oferujemy pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku z perspektywami rozwoju. Odwiedź naszą stronę internetową TIP: www.tipeurope.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Zakres obowiązków

  • Praca w nowym warsztacie przy naprawach zabudów i nadwozi pojazdów ciężarowych
  • Serwis naczep, przyczep i samochodów ciężarowych
  • Wykonywanie diagnostyki
  • Naprawy w zakresie mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki i hydrauliki

Wymagania

  • Wiedza z zakresu napraw pojazdów
  • Doświadczenie w pracy jako mechanik
  • Prawo jazdy kat. B (kat. C/E mile widziane)
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej i stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta lunchowa, karta sportowa-kulturalna)
  • Podnoszenie kwalifikacji i uprawnień
  • Bezpieczne warunki pracy w profesjonalnym i pomocnym zespole

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy