Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik aut ciężarowych i naczep

TIP TRAILER SERVICES POLAND SP Z O OO firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Serwis naczep, przyczep i samochodów ciężarowych

  • Wykonywanie diagnostyki

  • Naprawy w zakresie mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki i hydrauliki

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu napraw pojazdów

  • Doświadczenie w pracy jako mechanik

  • Prawo jazdy kat. B (kat. C/E mile widziane)

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej i stabilnej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta lunchowa, karta sportowa-kulturalna)

  • Podnoszenie kwalifikacji i uprawnień

  • Bezpieczne warunki pracy w profesjonalnym i pomocnym zespole

TIP TRAILER SERVICES POLAND SP Z O O

TIP Trailer Services oferuje szeroki zakres usług klientom zajmującym się transportem i logistyką. Posiadając flotę liczącą ponad 50.000 jednostek jesteśmy jedną z największych firm zajmujących się wynajmem i naprawą naczep w Europie.

Obecnie rozwijamy naszą sieć warsztatów w Polsce i poszukujemy kolegów do pracy w warsztacie w Szczecinie.

Oferujemy pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku z perspektywami rozwoju. Odwiedź naszą stronę internetową TIP: www.tipeurope.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub odwiedzić nas osobiście:

TIP Trailer Services, Ul. Pomorska 142, 70-812 Szczecin.

Możesz również przesłać CV za pomocą przycisku Aplikuj szybko.