Oferta pracy

Mechanik Autobusy elektryczne

Axell Holandia Sp. z o.o.

  • Deurne, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

Rekrutujemy dla

Szukasz pracy w motoryzacji? Interesują cię najnowsze technologie i praca na linii montażowej to cos dla ciebie? Mamy dla ciebie rewelacyjna ofertę!

Nasz klient w Deurne, nowo otwarta firma zajmująca się produkcja autobusów elektrycznych, poszukuje mechaników do pracy na linii montażowej.

Jesteś zmotywowany i masz pomysły jak usprawnić prace w firmie? Daj się usłyszeć i zbudujmy razem przyjazne miejsce pracy! Zaangażowani pracownicy maja również szanse przejścia na kontrakt do klienta.

Praca zmianowa.

Twój zakres obowiązków

  • Montaż części zgodnie z instrukcjami pracy i jakości

  • Identyfikacja problemów i natychmiastowa reakcja do Brygadzisty

  • Wykonywanie pracy zgodnie z przepisami bezpieczeństwa

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość branży motoryzacyjnej

  • Obsługa pakietu Microsoft Office

  • Dobre umiejętności komunikacyjne

  • Elastyczność i zorientowanie na wyniki

  • Krytyczny wobec własnej pracy

  • Pozytywne nastawienie ze zdrową dawką humoru

Pracodawca oferuje

  • Stawka €14,24 brutto/h

  • Dodatki eksterytorialne + dodatek urlopowy + dodatek wakacyjny

  • Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy

  • Możliwość długotrwałej współpracy

  • Darmowy transport do pracy

  • Opiekę polskich koordynatorów

  • Tygodniowy system wynagrodzeń

  • Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii

  • Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów

  • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Axell Holandia sp.z.o.o to jedna ze spółek działających w ramach marki Axell Employment. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w agencjach pośrednictwa pracy w Polsce, Holandii i na Węgrzech. Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4106

Przewiń do profilu firmy