Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik / Automatyk

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 26.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

    Jesteś fachowcem w branży produkcyjnej i szukasz atrakcyjnej pracy w swoim zawodzie? Prześlij swoje cv!

    Aktualnie pilnie poszukujemy Mechaników i Automatyków do pracy w dużej międzynarodowej firmie w powiecie poddębickim.

    Firma zapewnia transport do miejsca pracy na wyznaczonych trasach lub pakiet relokacyjny! Niezależnie od tego gdzie mieszkasz - APLIKUJ!

    Mechanik / Automatyk / praca od zaraz!
    Miejsce pracy: Kraków
    AM/0226

    Zadania:

    • nadzorowanie linii produkcyjnych pod względem mechanicznym/ automatyki w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej
    • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
    • monitorowanie pracy obsługiwanych maszyn zgodnie z harmonogramem konserwacji
    • dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie techniczne
    • doświadczenie w pracy jako mechanik/automatyk
    • wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki

    Nasz Klient oferuje:

    • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
    • szeroki pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta Multisport
    • transport do/z pracy na wyznaczonych trasach
    • pakiet relokacyjny
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl