Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanik Awionik

Heli- One (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Terminowa realizacja obsługi technicznej helikopterów na zgodność z danymi obsługowymi

  • Dokumentowanie obsługi technicznej na zgodność z przyjętym systemem jakości zdefiniowanym w procedurach obsługowych

  • Poświadczanie wykonanej obsługi na zgodność z wymaganiami organów nadzoru

  • Przestrzeganie najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne

  • Doświadczenie w obsłudze technicznej statków powietrznych

  • Znajomość standardów obsługowych

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Umiejętność organizacji własnej pracy

  • Otwartość i komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Aktualna licencja mechanika lotniczego kat. B2

  • Posiadanie wpisu statku powietrznego w licencji, preferowany wpis śmigłowca z silnikiem turbinowym

  • Znajomość przepisów PART-145

  • Znajomość systemów informatycznych wspomagających zarządzanie obsługą

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie

  • Możliwość rozwoju oraz zdobycie cennego doświadczenia

  • Pracę nad ciekawymi projektami obsługi technicznej nowoczesnych helikopterów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

Heli- One (Poland) Sp. z o.o.

Firma Heli-One Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce k. Rzeszowa należy do międzynarodowej korporacji z branży lotniczej - CHC Helicopter. Heli-One prowadzi obsługę hangarową helikopterów floty CHC oraz klientów zewnętrznych. Dokonujemy przeglądów, modyfikacji i remontów helikopterów dla klientów z całego świata. Nasza lokalizacja w Polsce wyposażona jest w najwyższej klasy narzędzia, sprzęt techniczny i zespół wykwalifikowanych ekspertów.

Przewiń do profilu firmy