Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik

  • Bartoszyce, Dobre Miasto, Jeziorany, Lidzbark Warmiński, Morąg, Olsztyn, Dywity (pow. olsztyński), warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 19.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
     Mechanik
    Miejsce pracy: Dobre Miasto

    Opis stanowiska

    • Wykonywanie bieżących napraw urządzeń produkcyjnych
    • Obsługa i utrzymywanie prawidłowego stanu maszyn w zakładzie
    • Szybkie reagowanie na awarie, komunikacja ze stronami, których dotyczy problem oraz skuteczne usuwanie wszelkich usterek

    Wymagania

    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
    • Doświadczenie w dziale utrzymaniu ruchu - mile widziane
    • Nie wymagamy CV – kontakt telefoniczny lub mailowy

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie
    • Umowa o pracę
    • Możliwość rozwoju
    • Dobrą atmosferę pracy, wsparcie ze strony współpracowników
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania lub kontakt telefoniczny pod numerem 693 530 906
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Jutrzenka Dobre Miasto Sp. z o.o. z siedzibą w Dobrym Mieście (11-040 ) przy ul. -Jeziorańskiej 16 na potrzeby przeprowadzenia procesu bieżącej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji jest Jutrzenka Dobre Miasto Sp. z o.o. z siedzibą w Dobrym Mieście (11-040 ) przy ul. Jeziorańska 16 Kontakt z administratorem danych jest możliwy listownie na powyższy adres lub pocztą elektroniczną na adres [email protected]

    Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych [email protected]

    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 (RODO).

    Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Jeśli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do zakończenia bieżącej rekrutacji lub przez okres 12 m-cy do celów przyszłych rekrutacji lub w zakresie zgodnym z wyrażoną zgodą w przesłanej aplikacji.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do udziału w procesie rekrutacji, w razie nie podania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.

    Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.