Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik

FABIOS S.A.O firmie

FABIOS S.A.

556

Białka (pow. suski)

Twój zakres obowiązków

  • naprawianie, konserwacja i serwisowanie maszyn

  • instalowanie i uruchamianie maszyn oraz urządzeń

  • przeprowadzanie przeglądów technicznych, napraw bieżących maszyn oraz urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie: zawodowe lub średnie

  • kierunek/ specjalność: mechanik

  • doświadczenie zawodowe: minimum 2 lata pracy w zawodzie

  • umiejętności: czytanie rysunku technicznego, konserwacja, naprawa usuwanie awarii maszyn i urządzeń, znajomość maszyn i urządzeń hydraulicznych, pneumatyki przemysłowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w dużej, międzynarodowej firmie mającej wieloletnią pozycję na rynku;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • dofinansowanie posiłków w stołówce zakładowej;

  • bogaty pakiet socjalny.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

Tak się u nas pracuje