Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik

  • Brzesko, Bochnia, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, istniejąca od 30 lat, działająca w branży elektrotechniki, mechaniki i automatyki przemysłowej, poszukuje kandydatów z województwa małopolskiego i podkarpackiego na stanowisko:

    Mechanik
    Miejsce pracy: Brzesko / Polska / Europa / Świat

    Opis Stanowiska:

    • demontaż, montaż maszyn i linii produkcyjnych,
    • budowa i remonty maszyn i linii produkcyjnych,
    • praca na miejscu + ewentualne delegacje w Polsce i za granicę.

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie – kierunkowe lub pokrewne,
    • min. roczne doświadczenie w branży mechanicznej lub pokrewnej,
    • umiejętność czytania rysunku technicznego,
    • duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
    • dobra organizacja pracy,
    • dyspozycyjność do wyjazdów na delegacje w Polsce i za granicę,
    • mile widziana umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
    • mile widziane umiejętności w zakresie spawania.

    Oferujemy:

    • umowa o pracę na pełen etat
    • ciekawą pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • wyposażenie w profesjonalne narzędzia pracy
    • zdobycie cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży
    • bardzo dobre warunki finansowe

    Jeżeli powyższa oferta wydała Ci się interesująca, prosimy o przesłanie aktualnego CV klikając w przycisk:

    Przysyłając swoje zgłoszenie, proszę pamiętać o zamieszczeniu podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).”