Oferta pracy

Mechanik

Balex Metal Sp. z o.o.

  • Wejherowska 12c, Bolszewo (pow. wejherowski)
    Bolszewo (pow. wejherowski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Wejherowska 12c

Bolszewo (pow. wejherowski)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń technicznych znajdujących się na terenie zakładu;

  • Wykonywanie precyzyjnych przeglądów maszyn i urządzeń oraz ich bieżąca konserwacja;

  • Usuwanie awarii i usterek maszyn i urządzeń;

  • Dbanie o powierzony sprzęt kontrolno-pomiarowy, ochronny i narzędzia;

  • Raportowanie w aplikacji Utrzymania Ruchu.

Podział czasu pracy
95%

praca przy maszynach

5%

Administracja

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe;

  • Wiedza techniczna z zakresu mechaniki i eksploatacji maszyn;

  • Podstawowa znajomość pneumatyki i hydrauliki;

  • Umiejętność czytania schematów technicznych;

  • Sumienność oraz zaangażowanie w pracę;

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane

  • Doświadczenie przy naprawie wózków widłowych

To oferujemy

Oferujemy szkolenia specjalistyczne w zależności od wybranej ścieżki rozwoju (np. operator wózków widłowych, operator suwnic, serwisowanie serwonapędów, SEP, diagnostyka układów pneumatycznych i hydraulicznych)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

Już prawie 30 lat działamy na rynku w branży produkcji materiałów budowlanych. Dzięki naszemu doświadczeniu oferujemy sprawdzone rozwiązania dla budownictwa komercyjnego, mieszkaniowego i rolniczego. W naszych fabrykach stosujemy innowacyjne i nowoczesne technologie, a nasze najwyższej jakości produkty sprzedajemy na całym świecie. Dynamiczny i ciągły rozwój zawdzięczamy naszym Klientom i Pracownikom, którzy decydując się na współpracę z nami, od lat realizują ideę „Budowania razem”.

Balex Metal to 5 zakładów produkcyjnych - 3 w Polsce i 2 za granicą- Słowacja i Łotwa. W samej Polsce zatrudniamy ponad 550 osób i nieustannie się rozwijamy. Od 2018 roku jesteśmy częścią Kingspan Group, oddziału Joris Idee w Belgii. Grupa Joris Idee zatrudnia ponad 1000 pracowników w 7 różnych krajach w 13 zakładach produkcyjnych. Ścisła współpraca w ramach Grupy Kingspan pozwala nam na podnoszenie kompetencji naszych pracowników, a także na zdobywanie cennego doświadczenia i wiedzy w zakresie nowych technologii.

Przewiń do profilu firmy