Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 04.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PESA Bydgoszcz SA jest liderem polskiego rynku budowy, modernizacji oraz naprawy taboru szynowego, zatrudniającym prawie 3000 pracowników w kilku lokalizacjach na terenie kraju.

    Nasze tramwaje i pociągi można spotkać zarówno w Polsce, jak i zagranicą, w krajach takich jak Niemcy, Rumunia, Bułgaria, Ukraina, Węgry, Włochy, Rosja, Białoruś, Czechy, Kazachstan czy Litwa.

    W związku z dalszym rozwojem, PESA Bydgoszcz SA poszukuje specjalistów do pracy na stanowisku:
    Mechanik
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zadania:

    • wykonywanie prac mechanicznych i monterskich na pojazdach szynowych,
    • montaż urządzeń w pojazdach i na podwoziu,
    • prace monterskie przy układach hamulcowych, układach hydrostatyki

    Oczekujemy:

    • wykształcenie techniczne (zasadnicze, średnie techniczne)
    • umiejętność wykonywania prac ślusarskich i/lub mechanicznych
    • umiejętność wykonywania prac montażowych

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjny system motywacyjny
    • pracę w stabilnej firmie

    Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".

    Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

    bottom