Ta oferta pracy jest nieaktualna od 636 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik

  • Czeladź, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o.

    MAN Truck & Bus Polska Sp. z o. o.

    Firma MAN Truck & Bus Polska jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Poza sprzedażą pojazdów ciężarowych oraz autobusów marki MAN i Neoplan, oferuje również obsługę posprzedażną – naprawy, przeglądy, sprzedaż oryginalnych części zamiennych, a także kontrakty serwisowe, usługę assistance Mobile 24, system zarządzania flotą MAN Telematics®, jak również, w ramach oferty Akademii MAN, szkolenia techniczne dla mechaników oraz trening jazdy ekonomicznej MAN ProfiDrive® dla kierowców.

    A od tego roku wprowadzana nowy produkt samochód dostawczy VAN.

    Aktualnie do naszego oddziału w Czeladzi poszukujemy osoby na stanowisko:

    Mechanik

    Miejsce pracy: Czeladź
    Region: śląskie
    Numer referencyjny: MECH/CZE/2017
    Opis stanowiska:
    • diagnozowanie i naprawa pojazdów ciężarowych
    • wykonywanie kompleksowych napraw z zakresu mechaniki
    • należyta dbałość o naprawiane pojazdy i powierzone narzędzia
    • należyte utrzymanie stanowiska pracy
    Wymagania:
    • wykształcenie kierunkowe w zakresie mechaniki samochodowej
    • znajomość technologii napraw pojazdów ciężarowych
    • prawo jazdy kat. B ( kat.C mile widziana )
    • wysokiej kultury osobistej
    • sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę.
    Oferujemy:
    • pracę w nowoczesnym serwisie samochodowym renomowanej marki niemieckiej
    • stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju i awansu
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MAN Truck & Bus Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Wolicy, 08-530 Nadarzyn, Al. Katowicka 9 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jestMAN Truck & Bus Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Wolicy, 08-530 Nadarzyn, Al. Katowicka 9 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.