Ta oferta pracy jest nieaktualna od 277 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik

  • Czyżowice (pow. wodzisławski), śląskie
  • Specjalista
  • 18.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy  dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora FMCG, będącą liderem w swojej branży.  Więcej informacji na www.politan.pl. W związku z dalszym rozwojem struktur, obecnie poszukujemy zmotywowanych Kandydatów na stanowisko:

    Mechanik
    Miejsce pracy: Czyżowice (pow. wodzisławski)
    Wymagania

    • wykształcenie minimum zawodowe
    • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • umiejętność diagnozowania oraz naprawy podzespołów mechanicznych
    • uprawnieniami SEP do 1kV
    • znajomość mechaniki maszyn przemysłowych oraz zagadnień związanych z pneumatyką
    Zakres obowiązków
    • usuwanie awarii
    • wykonywanie remontów i przeglądów maszyn
    • przezbrajanie maszyn
    • sporządzanie raportów z wykonywanych prac i przeglądów
    • raportowanie dotyczące przyjmowania i pobierania części zamiennych z magazynu
    • przestrzeganie przepisów BHP oraz obowiązujących w zakładzie standardów pracy
    Korzyści ze współpracy
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • rozwój zawodowy
    • udział w kreowaniu innowacyjnych produktów i rozwiązań
    • pakiet szkoleń adaptacyjnych
    • partnerska atmosfera w pracy w zespole profesjonalistów
    • benefity pozapłacowe

    Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest Politan Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Rybniku, ul. 3 Maja 30. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.