Mechanik

  • Czyżowice (pow. wodzisławski), śląskie
  • Specjalista
  • 18.11.2017
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 18.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy  dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora FMCG, będącą liderem w swojej branży.  Więcej informacji na www.politan.pl. W związku z dalszym rozwojem struktur, obecnie poszukujemy zmotywowanych Kandydatów na stanowisko:

Mechanik
Miejsce pracy: Czyżowice (pow. wodzisławski)
Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność diagnozowania oraz naprawy podzespołów mechanicznych
  • uprawnieniami SEP do 1kV
  • znajomość mechaniki maszyn przemysłowych oraz zagadnień związanych z pneumatyką
Zakres obowiązków
  • usuwanie awarii
  • wykonywanie remontów i przeglądów maszyn
  • przezbrajanie maszyn
  • sporządzanie raportów z wykonywanych prac i przeglądów
  • raportowanie dotyczące przyjmowania i pobierania części zamiennych z magazynu
  • przestrzeganie przepisów BHP oraz obowiązujących w zakładzie standardów pracy
Korzyści ze współpracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rozwój zawodowy
  • udział w kreowaniu innowacyjnych produktów i rozwiązań
  • pakiet szkoleń adaptacyjnych
  • partnerska atmosfera w pracy w zespole profesjonalistów
  • benefity pozapłacowe

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Politan Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Rybniku, ul. 3 Maja 30. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się