Ww. dokumenty należy opatrzyć klauzulą: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. w Opolu moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018.1000 z dnia 10.05.2018 r.)”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Miejski Zakład Komunikacyjny Spółka z o.o.

Mechanik - diagnosta samochodowy

Miejski Zakład Komunikacyjny Spółka z o.o.O firmie

  • Luboszycka 19, Opole
    Opole, opolskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 03 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Luboszycka 19

Opole

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie badań technicznych pojazdów zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami,

  • ustalanie zakresu napraw bieżących dla pojazdów eksploatowanych przez Spółkę,

  • rzetelne prowadzenie wymaganej dokumentacji w zakresie wykonywanych badań technicznych,

  • sporządzanie raportów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie z zakresu mechaniki,

  • aktualne uprawnienia diagnosty Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • rzetelność, dokładność, odpowiedzialność,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach,

  • dyspozycyjność,

  • prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wsparcie we wdrożeniu do pracy,

  • dofinansowanie do wypoczynku,

  • możliwość skorzystania z grupowych ubezpieczeń, w tym medycznych,

  • zniżki do 80% na przejazdy komunikacją miejską dla pracowników i członków ich rodzin.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) z dopiskiem: „Nabór na stanowisko mechanika diagnosty samochodowego ” poprzez przycisk aplikuj lub

MZK Sp. z o.o. w Opolu

45-215 Opole

ul. Luboszycka 19