Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik - Diagnosta Stacji Kontroli Pojazdów

Resma Sp. z o.o.O firmie

  • Aleja Obrońców Tobruku 5
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Resma Sp. z o.o.

Aleja Obrońców Tobruku 5

Olsztyn

Poszukujemy kandydatów na mechaników - diagnostów stacji kontroli pojazdów, w związku z rozbudową firmy i rozszerzeniem działalności firmy. RESMA Sp. z o.o. wchodzi w skład holdingu Carservis S.A., który należy do ścisłej czołówki branży dealerów motoryzacyjnych w Polsce. W naszej spółce w Olsztynie sprzedajemy i serwisujemy samochody Citroen, Fiat, Fiat Professional oraz Jeep. Prowadzimy działalność zamiejscową w Iławie. Na rynku Warmii i Mazur istniejemy od 2003 roku.

do przyuczenia

Opis stanowiska:

  • stanowisko pracy obejmuje serwis i diagnostykę samochodów
  • przeglądy techniczne pojazdów samochodowych - badania techniczne
  • przygotowanie przekazanych nadwozi do naprawy serwisowej
  • wykrywanie usterek i diagnoza pojazdów samochodowych
  • wykonanie napraw zgodnie z technologią producenta pojazdu
  • diagnostyka komputerowa z użyciem specjalistycznych narzędzi
  • okresowe przeglądy serwisowe pojazdów samochodowych
  • wymiana zużytych części eksploatacyjnych pojazdu

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne kierunkowe
  • absolwent mechaniki, elektroniki, mechatroniki i technik samochodowy mile widziany
  • znajomość zagadnień mechaniki samochodowej, bądź chęć do przeszkolenia na stanowisko
  • doświadczenie na stanowisku mechanika, elektromechanika będzie dodatkowym atutem
  • uprawnienia diagnosty Stacji Kontroli Pojazdów mile widziane
  • zainteresowanie pracą w autoryzowanym serwisie mechanicznym
  • solidność i fachowość poparta doświadczeniem zawodowym
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w najnowszym salonie wielomarkowym w regionie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowę na pełen etat
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • program szkoleń zawodowych w obrębie dystrybuowanych marek
  • pracę z wybranymi markami samochodów, w tym klasy Premium
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • przyjazną atmosferę i nowoczesne narzędzia pracy
  • sprawne wdrożenie i przygotowanie do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne