Logo Pracuj.pl

Mechanik (do przyuczenia)

Duni PolandO firmie

4 500–5 000
brutto / mies.
  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Duni Poland

Syrenia 4

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Jeśli do nas dołączysz, będziesz:
  • Naprawiał, kontrolował i regulował maszyny oraz urządzenia produkcyjne
  • Przezbrajał maszyny zgodnie z planami produkcyjnymi
  • Zgłaszał zapotrzebowanie na części zamienne i narzędzia
  • Pracował w systemie III-zmianowym
  • Odpowiedzialny za sprawność techniczną maszyn oraz porządek na stanowisku pracy
  • Szkolił nowy personel-po nabyciu odpowiednich umiejętności
  • Otrzymywać na początek wynagrodzenie zasadnicze miesięczne brutto pomiędzy 4.500 a 5.000 zależnie od kompetencji oraz doświadczenia ( +trzynaste wynagrodzenie)

Nasze wymagania

  • Jesteś dla nas idealnym kandydatem jeśli:
  • Pracowałeś już na podobnych stanowisku
  • Masz zaawansowane umiejętności techniczne oraz adekwatne wykształcenie
  • Umiesz rozwiązywać problemy oraz pracować pod presją czasu
  • Lubisz pracować w zespole
  • Cechuje Cię odpowiedzialność , zaangażowanie, samodzielność i ciekawość
  • Uprawnienia SEP oraz uprawnienia na wózki widłowe będą Twoim dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Premię roczną
  • Dodatkowy urlop dla pracowników, którzy wiążą się z nami na dłużej
  • Preferencyjną ofertę ubezpieczeniową NNW, fundusz emerytalny w firmie Allianz
  • Opiekę medyczną w firmie Medicover
  • Kantynę z dofinansowanymi ciepłymi posiłkami
  • Wspieranie finansowe aktywności sportowych (biegi uliczne) Kartę Multisport, korzystanie z miejsc na wypoczynek i regenerację sił (wyciszone strefy relaksu oraz pokój gier zespołowych)
  • Sklepik firmowy z artykułami Duni w korzystnych cenach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • dodatkowy urlop

Jesteśmy częścią koncernu Duni, którego główna siedziba znajduje się w Szwecji.

Nasza polska siedziba to nowoczesna fabryka w Poznaniu, posiadająca kilka hal i ponad 50 maszyn produkujących jednorazowe serwetki drukowane i niedrukowane.

Zatrudniamy 400 Pracowników na stanowiskach produkcyjnych i administracyjnych.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.

Mechanik (do przyuczenia), Syrenia 4, Poznań