Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik ds. Testów Silnika

  • Jasionka (pow. rzeszowski), Tajęcina (pow. rzeszowski), Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 26.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Rzeszów, Jasionka (pow. rzeszowski), Tajęcina (pow. rzeszowski)
    Join one of the most advanced GTF MRO provider worldwide

    EME Aero to inwestycja dwóch światowych marek – Lufthansa Technik i MTU Aero Engines.

    Opis stanowiska:

    • Przeprowadzanie testów silników lotniczych
    • Dokumentowanie przebiegu testów oraz ich wyników
    • Współpraca z Inżynierami ds. testów silnika w celu korygowania niezgodności
    • Monitorowanie wskaźników zużycia w hamowni (poziom paliwa, oleju)
    • Praca z wykorzystaniem Boroskopu

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne lub mechaniczne – zawodowe, średnie lub wyższe
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze mechaniki lub napraw
    • Doświadczenie w obszarze lotnictwa mile widziane
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej podstawowym
    • Gotowość do pracy zmianowej
    • Gotowość do wyjazdu na kilkumiesięczne szkolenie za granicę

    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie
    • Profesjonalny program szkoleniowy w kraju i za granicą
    • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie grupowe, premie lojalnościowe i roczne.

    Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

    1. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest EME Aero Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionka 36-002, Jasionka 954, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS: 0000709341, REGON: 356817366, NIP: 6792797252.
    2. We wszelkich sprawa związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: EME Aero Sp. z o.o., Jasionka 954, 36-002 Jasionka; e-mail: [email protected]
    3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody (która może zostać odwołana w każdym czasie), także w celu przyszłych procesów rekrutacji.
    4. Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (w tym m.in. w zakresie wynikającym z art. 221 § 1 Kodeksu pracy) będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt c RODO (wypełnienie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych), a w pozostałym zakresie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a RODO (zgoda osoby której dane dotyczą)
    5. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora, m.in. serwisom informatycznym wykorzystywanym w procesie rekrutacji, agencjom rekrutacyjnym.
    6. Państwa dane osobowe mogą zostać przekazane do państwa trzeciego przez Procesora – tj. serwis informatyczny wykorzystywany dla celów związanych z rekrutacją, po zapewnieniu zabezpieczeń Państwa danych osobowych opisanych w RODO, a w szczególności po spełnieniu jednego z następujących warunków: przetwarzania będzie realizowane przez dalszy podmiot przetwarzający w państwie trzecim, w stosunku do którego została wydana decyzja stwierdzająca odpowiedni stopień ochrony, o którym mowa w art. 45 RODO, przetwarzanie będzie realizowane przez dalszy podmiot przetwarzający, który uczestniczy w Programie Privacy Shield, przetwarzanie będzie realizowane przez dalszy podmiot przetwarzający w ramach wiążących reguł korporacyjnych, o których mowa w art. 4 pkt 20 oraz art. 47 RODO lub przetwarzanie będzie realizowane przez dalszy podmiot przetwarzający na podstawie Standardowych Klauzul Umownych.
    7. Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 36 miesięcy.
    8. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu. zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo jej wycofania w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
    9. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.