Mechanik

Krynica Vitamin S.A.O firmie

  • Dziadkowskie-Folwark (pow. łosicki), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy czołowym polskim producentem napojów bezalkoholowych i niskoalkoholowych (www.krynicavitamin.com). Specjalizujemy się w produkcji napojów dla marek własnych oraz usługowym rozlewie dla produktów markowych. W Polsce współpracujemy z większością sieci handlowych oraz właścicielami rozpoznawalnych i cenionych brandów napojowych. Skutecznie konkurujemy na rynkach zagranicznych. Dostarczamy produkty między innymi do Niemiec, Czech, krajów nadbałtyckich oraz na rynki Bliskiego Wschodu. W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu produkcyjnego aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MechanikNumer ref.: MECH/07/2020

Główne zadania:

  • utrzymanie linii produkcyjnych w ciągłej sprawności,
  • lokalizowanie awarii mechanicznych oraz ich naprawa,
  • przeprowadzanie przeglądów, konserwacji oraz modernizacji maszyn i urządzeń,
  • ścisła współpraca z działem produkcji i copackingu,
  • praca w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne zawodowe, preferowane mechaniczne lub pokrewne,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane w firmie produkcyjnej),
  • znajomość zagadnień technicznych w obszarze budowy maszyn i urządzeń,
  • umiejętność analizy przyczyn awarii oraz rozwiązywanie problemów mechanicznych,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

Oferujemy:

  • bezpośrednie zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie, w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i umiejętności oraz system premiowy rozliczany w cyklu miesięcznym,
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość udziału w programie poleceń pracowniczych,
  • płatne ubezpieczenie grupowe na życie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • szkolenia specjalistyczne,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Krynicę Vitamin SA z siedzibą w Warszawie (03-606), ul. Matyldy 35, NIP: 524-24-42-164 dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)). Jednocześnie oświadczam, że podaję swoje dane osobowe całkowicie dobrowolnie, oświadczam również, że zostałem poinformowany o moim prawie do wycofania wyrażać zgodę lub sprzeciwić się przetwarzaniu danych, żądać dostępu do nich, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przekazywania w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z numerem referencyjnym MECH/07/2020 w temacie wiadomości wraz z klauzulą o wyrażeniu zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Krynicę Vitamin S.A. lub kontakt telefoniczny. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy